Panna Sara na wystawie
Ja z Markiem Węglarskim w skeczu „Wystawa”
Ja z Markiem Węglarskim w skeczu „Wystawa”
Niektórzy mówią, że tek kraj jest naj naj 😉 , bo gdy podrapać się potrzeba masz pod ręką drapacz nieba…
Takie tango na każdy kwiecień
Takie skradanie się po planie
Tak się niektórym wydaje, lecz Ja wystąpiłam gościnnie na benefisie Dyrektora Szymona Szurmieja. W końcu tyle lat pracowaliśmy razem 😉
Miła praca przy teledysku KOVALCZYK & MAZO HORN QUARTET – IN THE NAME OF WHAT Wielką przyjemność daje praca z miłymi ludźmi i przy oryginalnej i ożywczej dla uszu muzyce 😉 Powodzenia w sprzedaży płyt…
Aby zapewnić najlepsze doświadczenia, używamy technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Wyrażenie zgody na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje i cechy.